beauty77.pl

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co powoduje że przeszktałcamy się w silne i pewne siebie kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie, co powinniśmy mieć na oku?
Jednym z najważniejszych wyznaczników dobrej bielizny, powinien być materiał, gdyż to on zaświadcza o wygodzie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy spełni swoją funcję w życiu na co dzień ale też w wyjątkowych dla nas chwilach
Stroje bieliźniane produkowane są najczęściej z
materiałów naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznego pochodzenia. Jeśli mowa o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa rodzaje bawełny- czesana oraz superczesana.Obie są przyjazne dla skóry. Bielizna tego rodzaju jest bardzo powiewna a co więcej sprawia że nasza skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne ale też elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach produkty naturalne często zastępowane są produktami sztucznymi, tutaj też tak jest. Przykładem może być materiał elastanowy który od wielu lat jest ulepszany i ciągle znajduje spore zainteresowanie i użytek. Łączy się go również z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter do niego ma polyamid – oddychający materiał i niebywale lekki.

Beauty 77