slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe słowa przedstawiające stereotypową kobietę? Ja znam: milość, bliscy i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań pragną panie? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują zachowania w nieskończoność pochłoniętego kochanka. Jak bardzo często mówią w połowie pragną czułości, stałości w uczuciach, ale z drugiej strony skrycie marzą o tym by ich partner od czasu do czasu stawiał opory, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom także pragną zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co więź czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego jak dogodzić wymaganiom pięknych pań? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze czy większe potrzeby, aby wiedzieć które z nich bywają najważniejsze i na tych skup się najbardziej, zwyczaj bycia niedostępnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno po prostu wygasa. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna